BRAVO SINJSKI PLAVI!
Nedjelja, 21 Studeni 2010
junak

(Solin, 20. studenoga 2010)

Nogometai Junaka upisali su drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Nakon prolotjedne doma?e pobjede protiv Lu?kog, danas su slavili u Solinu 1:0.

Ve? u prvoj minuti "plavi" su propustili stopostotnu prigodu, Cvitkovi? je iz blizine pucao ravno u vratara Solina Stipicu. Nakon ove prigode Solin je bio bolji, a u 34. minuti ?ubrilo je pucao iskosa pucao paralelno s gol linijom, natr?ao je jedan njegov suigra?, no nije uspio zahvatiti loptu. Na odmor se otilo netaknutih mrea.

U drugom poluvremenu  Junak je zaigrao bolje, a do jedinoga, pobjedonosnog gola na utakmici stigao je u 70. minuti. ?uli? je izveo korner s lijeve strane, ubacio loptu na drugu stativu u peterac, a tu se najbolje snaao Ante Puljiz i glavom zakucao loptu u mreu.

Nakon ovog pogotka Solin se otvorio, a Junak je promaio tri odli?ne prigode iz kontranapada. Prvo je u eljko Sabli? krenuo sam od centra prema vratima Solina, pucao sa 16 metara, no vratar doma?ina je zaustavio ovaj pokuaj. U sam smiraj utakmice "plavi" su promaili jo dvije prigode. Prvo su ?uli? i Samardi? sami krenuli prema vratima doma?ina, ?uli? je odigrao desno prema Samardi?u koji je sa 16 metara promaio prazna vrata. U sljede?oj akciji opet je glavnu ulogu odigrao ?uli?, s desne je strane ubacio loptu u esnaesterac, Lagator je pucao s par metara, ali vratar Stipica je fantasti?no reagirao. Na kraju, 1:0 za Junaka, minimalna, ali velika pobjeda Sinjana.