Nogometni vikend u Cetinskom kraju
Ponedjeljak, 29 Travanj 2013

gol

Autor: Mišo Gulić

Nogometaši OSK-a su pobjedom nad vodećom momčadi prvenstva dokazali da zaslužuju biti i bolje plasirani na ljestvici, a vrlo vrijedan bod osvojili su i Glavičani, dok Tekstilac očekivano i dalje niže poraze.

OSK - OMLADINAC 2:1

OSK je u vrlo dobroj nogometnoj predstavi na domaćem terenu nakon početnog zaostatka uspio svladati Omladinca iz Vranjica, čime je još jednom potvrdio da vrijedi više od trenutne devete pozicije na ljestvici.

Gosti iz Vranjica su do vodstva došli već nakon tri minute igre golom Zagorčića, nakon čega je uslijedio pritisak domaćih koji je urodio plodom u 28. kada je poravnanje donio Norac-Kevo udarcem s 11 metara.

Potpuni preokret dogodio se nakon šest minuta igre u nastavku, u režiji Ilije Samardžića, koji je nakon krasne solo akcije neobranjivo pogodio za 2:1, što se pokazao i kao konačan rezultat.

TROGIR - GLAVICE 2:2

Glavičani su na gostovanju u Trogiru došli do vrlo dobrog boda, s kojim su riješili gotovo sve probleme vezane uz opstanak u Prvoj županijskoj ligi, no da je bilo samo malo više spretnosti, lako su mogli do sva tri boda.

Golovima J. Romca i Vukovića Glavičani su došli do prednosti od 2:0, međutim, u istom ritmu nisu izdržali do kraja, što su domaći iskoristili i do kraja susreta stigli izjednačiti na 2:2.

Bod je Glavičane ostavio na 11. poziciji, osam bodova udaljene od zone ispadanja, a kako sada stvari stoje, do kraja ne mogu niti gore, ali što je mnogo bitnije u ovo trenutku, niti dolje.

SLOGA (M) - TEKSTILAC 3:1

Novo kolo u Drugoj županijskoj ligi za nogometaše Tekstilca značilo je ujedno i novi poraz, što je tek jedan u nizu, čime je sjajna sezona iz prvog dijela uvelike kompromitirana.

Sloga je do pobjede došla rezultatom 3:1, čime je i dalje ostala na vodećoj poziciji, a vrlo je izgledno da će tako ostati i do samog kraja.

Registrirajte se ako želite komentirati ovaj članak.