NASLOVNICA VIJESTI Priopćenje Ivice Glavana
Ispis E-mail Facebook
Priopćenje Ivice Glavana
Utorak, 21 Svibanj 2013

glavan

Piše: Ivica Glavan

 

Hvala vam na povjerenju drage Sinjanke i Sinjani. Hvala vam na potpori da nastavimo s dobrim rezultatima. Nagradili ste nas za trud koji smo kroz protekle četiri godine uložili u razvoj našeg grada. Bio je to težak krizni period. Trebalo je amortizirati naglo rušenje proračuna, eskalirani rast nezaposlenosti i paralelno promišljati razvoj. Svaku stavku budžeta planirali smo za bolju budućnost i vi ste to prepoznali. Ulazimo u drugi krug izborne bitke. Naši vijećnici u Gradskom vijeću i ja osobno, kao kandidat za gradonačelnika, nastavit ću kontinuirano dokazivati stečeno povjerenje. Na istini, razvojnoj viziji i jasno postavljenim ciljevima. Sve dosadašnje odluke donosili smo u interesu Sinja I njegovih žitelja. Nikad nismo bili prisiljeni žrtvovati interese našeg grada radi viših interesa neke političke opcije. U tome je naša snaga i naša prednost. Nama se ne mogu dogoditi energetska ili industrijska zagađenja koja naš grad ne želi. Naš najveći autoritet nije neka od velikih političkih stranaka, nego je to naš grad i interes njegovih žitelja. S vama dijelimo slobodu odlučivanja o tome što je za nas najbolje. To je neprocjenjiva vrijednost. Hvala vam što ste je prepoznali i poklonili nam povjerenje. Imamo rezultate, nastavimo skupa.

 

Ivica Glavan, prof.

 

Kandidat za Gradonačelnika NL Dr.Jadrijevića

 

Ispis E-mail Facebook

Registrirajte se ako želite komentirati ovaj članak.

 

 

 banner javni poziv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASLOVNICA VIJESTI Priopćenje Ivice Glavana