NASLOVNICA SPORT Nogomet: Hrvace riješile sve brige
Nogomet: Hrvace riješile sve brige
Ponedjeljak, 27 Svibanj 2013

hrvace stadion

Autor: Mišo Gulić

Nogometni klubovi iz Cetinskog kraja proteklog su vikenda odradili vrlo dobar posao, a dok Hrvace pred sobom imaju još Kup obvezu u srijedu protiv Junaka i jedno prvenstveno kolo, Glavice i OSK su zaključili svoju ovosezonsku priču...

Hrvace - Jadran (KS) 2:0

Hrvace su u pretposljednjem kolu Treće HNL na svom stadionu bile bolje od Jadrana iz Kaštel Sućurca rezultatom 2:0, čime su sve evenetualne dileme oko svog trećeligaškog statuse riješile.

Hrvacama je trebalo nešto više od 15-ak minuta da otključaju mrežu gostiju, a prvi gol postigao je Kunac nakon što je pravovremeno uposlio Bešlić. Iako su domaćini do kraja prvog poluvremena nastavili s pritiskom, golova nije bilo, ali zato je u nastavku sve nedoumice otklonio Čović u 65. minuti.

OSK - Jadran (T) 5:0

Uvjerljivom pobjedom nad Jadranom OSK je zaključio sezonu od koje su realno mogli i trebali imati kudikamo više od tek sedme pozicije na ljestvici, međutim, priliku za bolji dojam morat će tražiti u narednoj sezoni.

Otočani su od samog početka pritisnuli vrlo loše goste na njihovu polovicu i već nakon nepune minute igre stiglo do vodstva golom Banić-Škoje koji je bio strijelac i trećeg gola, dok je u međuvremenu zabio i Norac-Kevo. U nastavku igre viđena su još dva zgoditka, a strijelci su bili Z. Grgat i I. Samardžić.

Urania - Glavice 3:2

Rasterećeni po pitanju opstanka u ligi Glavičani su u posljednjem kolu gostovali u Baškoj Vodi gdje ih je svladala domaća Urania, u susretu koji je ponudio pet golova, stoga su i prisutni gledatelji zasigurno došli na svoje.

Prva se pogotku veselila Urania, ali njihovu prednost poništio je Tomislav Romac, da bi do odmora domaćin zabio nova dva gola i tako stigao do 3:1. U drugom dijelu susreta nadu Glavicama je vratio Jadrijević, ali do kraja se mreže više nisu tresle.

Registrirajte se ako želite komentirati ovaj članak.