NASLOVNICA SPORT Drugi gostujući poraz odbojkašica
Drugi gostujući poraz odbojkašica
Nedjelja, 05 Svibanj 2013

ok sinj

Izvor: ŽOK Sinj

Sinjske odbojkašice poražene su i na drugom gostovanju, ovaj put u Poreču od istoimenog domaćina koji je u ovoj utakmici uistinu bio bolji i zasluženo slavio rezultatom 3:1.

Sinjanke su ovu utakmicu odigrale bez četiri vrlo važne igračice (Banovac, Firić, Jelinčić i Glavinić) koje su su imale Svetu potvrdu (Krizmu), ali zasigurno to nije opravdanje ostalim igračicama za loše igru u prva dva seta, za što su ponajviše krive raspoložene Porečanke koje su igrale odličnu odbojku.

Naredna dva seta bila su vrlo zanimljiva i vidjeli smo dosta lijepih poena na obje strane, treći je nakon tijesne završnice pripao odbojkašicama Sinja, a četvrti bez većih uzbuđenja Porečankama.

Svakako treba pohvaliti mladu Mirelu Cvitković koja je debitirala za seniorsku ekipu na vrlo zahtjevnom mjestu razigravača ekipe, a osim nje cijelu je utakmicu odigrala i druga mlađa kadetkinja Karla Jenjić koja je postala nezaobilazna karika u prvoj ekipi.

Sljedeća utakmica igra se u subotu (čekamo točan termin odigravanja utakmice) protiv Osječke Agrotehnike.

MINI LIGA PRVAKA DRUGIH MEĐUŽUPANIJSKIH REGIONALNIH LIGA ZA ULAZAK U 1. B LIGU - seniorke

OK POREČ II - OK SINJ 3:1 (25:11;25:14;25:27;25:19)