Kamičak porazom zaključio sezonu
Nedjelja, 05 Svibanj 2013

rk kamicak

Autor: Mišo Gulić

Rukometaši Kamička su porazom od Zadra zaključili sezonu od koje su sasvim sigurno više očekivali, međutim, osvojeno drugo mjesto u svakom slučaju je vrlo dobar uspjeh...

Sinjani su nakon nemilih scena viđenih u prošlom kolu u Trilju ugostili Zadar svjesni da im niti eventualna pobjeda neće donijeti prolazak u viši rang, a upravo su takve utakmice i najteže za igrati.

Zadar je odmah u uvodnim minutama uzeo vodstvo u svoje ruke, nakon čega ga nije ispuštao iz ruku sve do kraja. Gosti su na odmor otišli sa šest golova prednosti (10:16), a u jednom trenutku semafor je pokazao i rekordnih sedam razlike (14:21).

Ipak, Kamičak je tada proigrao i polako počeo skidati prednost gostiju, stigao i na minus dva nekoliko minuta prije kraja, da bi u završnim trenutcima postigao pogodak i za 28:29, što je ujedno bio i konačan rezultat.

Najefikasniji u domaćim redovima bio je Borozan s osam golova, dok je kod gostiju 11 zabio Babić, igrač koji je u prvom dijelu sezone nastupao za sinjsku momčad.

Kamičak - Zadar 28:29 (10:16)